„CHCETE VĚDĚT JAK ZHUBNOUT?”

“Měla jsem období, kdy jsem jedla například jenom jablka nebo jenom zeleninu a nebo jsem prostě nejedla vůbec nic. A řeknu vám, nikdy to nezkoušejte. Je to úplně zbytečné, akorát Vám to zpomalí metabolismus a sice u toho zhubnete, ale zase strašně rychle naberete a to dokonce dvojnásobně. Takže, klíč k úspěchu - pravidelně jíst, zdravě jíst a pravidelně cvičit. A pokud chcete, aby Vaše hubnutí bylo ještě trošičku efektivnější, tak mám dneska pro vás ještě takový bonus, který mi doporučila kamarádka. Tím bonusem je skvělý čaj, který se jmenuje OXY Tea.”

Dominika Myslivcová, model

PROČ JE OXY TEA TA NEJLEPŠÍ VOLBA?

ŠTÍHLÉ TĚLO

Jsou to toxiny v těle, které zabraňují spalování tuku! Teprve, když je organismus zbaven těchto škodlivýc látek, je připraven bojovat s přebytečnými kilogramy. Pouze jeden šálek OXY Tea stačí na to, abyste se zbavili toxinů z těla.. a začali spalovat tuky!

OČIŠTĚNÍ ORGANISMU

Organismus očištěný od toxinů znamená více energie, zářící pleť a silné vlasy. Všechny tyto efekty dosáhneš díky chvíli relaxace s šálkem lahodného čaje.

JEDNODUCHÁ PŘÍPRAVA

Vlož sáček do šálku, zalij horkou vodou (optimální teplota vody je 90°C). Nech vylouhovat po dobu 8 - 10 minut. Hotovo! Pro posílení efektu můžeš vypít až 3 šálky denně.

EVROPSKÝ CERTIFIKÁT BIO

Všechny složky OXY Tea pocházejí z certifikovaných ekologických farem. Pro jejich pěstování byly použity pouze přírodní, zdravotně nezávadná hnojiva.

ÚČINKY SLOŽENÍ POTVRZENY VĚDECKY

Těchto 10 složek chutná již tisícům Evropanek!

ORIGINÁLNÍ PU-ERH

čaj Pu-Erh

Čaj Pu-Erh je silný antioxidant, nenahraditelný v boji s toxinami. Omlazuje tělo zevnitř, vyživuje Tvoji pokožku a vlasy. Má také mírný, ale dlouhotrvající stimulační účinek. Originální Pu-erh, který je v sáčku OXY Tea, stimuluje trávení, odstraňuje přebytečnou vodu z těla a dokonce ... zlepšuje paměť!

OBSAHUJE KATECHINY

zelený čaj

Katechiny jsou jedny z nejsilnějších, přírodních antioxidantů. Jsou až 100krát účinnější než tzv. „vitamín mládí” vit. E! Dokonale se vstřebávají. Zabraňují ukládání tuku, mají protinádorové účinky a posilují imunitu.

MAGICKÁ SÍLA BROMELINU

ananas

Enzym bromelinu nacházející se v ananasu zjednodušuje trávení tuků a škrobů, a k tomu je také zdrojem vlákniny, která podporuje trávení.

ÚLEVA Z KVĚTŮ

chrpa

Přidáním lístků chrpy je náš čaj obohacen o cenné minerální solu, včetně manganu s uklidňujícími účinky na nervový systém. V chrpě se nachází také velké množství flavonoidů - antioxidačních sloučenin, které očišťují organismus a zpomalují jeho stárnutí.

BYLINKOVÉ ZEŠTÍHLOVAČE

fenykl obecný

Tedy zrnka fenyklu obecného. Má pozitivní účinek na organismus, zvyšuje rychlost metabolismu a zabraňuje ukládání tuků ve formě tukové tkáně. Jemně potlačuje chuť k jídlu a snižuje touhu po ujídání sladkostí a přejídání se.

KYSELINA ASKORBOVÁ

květ ibišku

Kyselina askorbová zabraňuje tvorbě tuku a pomáhá vypálit ten, který se již nahromadil ve Tvém těle. Podílí se na všech procesech spalování tuků v těle! Pomáhá bojovat s tukem ze stehen, hýždí a břicha - míst, na kterých je nejtěžší zhubnout!

Malinová šťáva

ovocné
očištění

Kmín

zdroj
antioxidantů

Máta

lepší
trávení

Sušené jablko

cenný
zdroj vlákniny


Všechny tyto složky jsou BIO!

Čili než se objeví v sáčku a ty si je mohla vychutnávat, rostou a dozrávají bez umělých hnojiv, pesticidů a antibiotik.

Díky tomu OXY Tea získala jako jediná svého typu certifikát BIO.

Jiné čaje tohoto typu, pokud nemají certifikát BIO, nezaručují Ti účinné očištění organismu, protože tyto čaje do organismu přinášejí škodlivé látky!

Ony už si oblíbily OXY Tea z Diety OXY

Kdy se k nim přidáš?

KVALITA POTVRZENA VÝZKUMEM

CO JE DIETA OXY?

Teď, když si z OXY Coffee Ty a Tvůj metabolismus načerpal novou energii… jsi připravena na zdravou a chutnou zeštíhlujícící dietu! Co je Dieta OXY? Je to chytrý, jednoduchý online systém, který zastupuje práci výživového poradce. Místo návštěvy ordinace vytahuješ telefon, zapínáš aplikace (nebo otevíráš prohlížeč internetu), přihlašuješ se a můžeš začít používat dietu vytvořenou na míru přímo pro Tebe.


VYZKOUŠEJ DIETU OXY VE SPOJENÍ S OXY TEA… ZA CENU MÜSLI TYČINKY!

Proč se vyplatí sázet na takové spojení? Protože Ti dá dvojnásobnou výhodu v boji proti extra kilogramům! Díky němu očistíš svůj organismus od toxinů a podpoříš spalování tuku. Tuto neobvyklou kombinaci detoxikačního čaje a redukční diety můžeš mít už za méně než 599 Kč na měsíc. To je méně než 21 Kč denně - tolik, co stojí müsli tyčinka!

NEBO ?

DOSTUPNÁ ZA VÝHODNOU CENU

Kup dnes a ušetři

OXY Tea

podporuje hubnutí

Ušetříš 200 Kč 799,00 Kč 999,00 Kč
 • BIO – přírodní čaj – odstraňuje nahromaděné toxiny
 • 100% přírodní složení napomáhá spalování tuku
 • nová, vylepšená receptura – až 10 přísad
 • 30 praktických sáčků

OXY Tea + dieta

měsíční kúra

Ušetříš 356 Kč 999,00 Kč 1 355,00 Kč
 • BIO – přírodní čaj – odstraňuje nahromaděné toxiny
 • 100% přírodní složení napomáhá spalování tuku
 • nová, vylepšená receptura – až 10 přísad
 • 30 praktických sáčků
 • individuálně sestavená online dieta s motivačními prvky na 28 dní
 • doprava zdarma
Bestseller

OXY Tea + dieta

dvouměsíční kúra

Ušetříš 456 Kč 1 499,00 Kč 1 955,00 Kč
 • BIO – přírodní čaj – odstraňuje nahromaděné toxiny
 • 100% přírodní složení napomáhá spalování tuku
 • nová, vylepšená receptura – až 10 přísad
 • 60 praktických sáčků
 • individuálně sestavená online dieta s motivačními prvky na 56 dní
 • online kontakt s dietetikem
 • doprava zdarma